1. janvārī SIA ,,ALAAS’’ vides klasē notika Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Izglītības pārvaldes, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāju, darbinieku un SIA ,,ALAAS’’ darbinieku tikšanās. SIA ,,ALAAS’’ darbinieki pastāstīja par vides pasākumiem , kas tiek organizēti un plānoti šajā mācību gadā. Visās organizētajās vides izglītības aktivitātēs tiek iegūtas zināšanas un izpratne par vidi, pareizu atkritumu apsaimniekošanu, atkritumu šķirošanu, kā arī attīstīta atbildīga attieksme pret dabu un resursiem.

Tikšanās dalībnieki izspēlēja jauno ALAAS vides galda spēli – ,,ATKRITUMU SADALĪŠANĀS LAIKS’’.  Spēles uzdevums ir apskatīt dabā izmestos atkritumus un salikt laikus, cik ilgi šie atkritumi dabā sadalās. Ikdienā mēs uz ceļiem, ietvēm, pagalmos, mežos, pļavās un parkos redzam izmestus plastmasas maisiņus, pārtikas pārpalikumus, papīru, alumīnija bundžiņas, stikla pudeles un bieži vien arī cita veida atkritumus. Mums šķiet, ka drīz šīs lietas pazudīs, izšķīdīs, sadalīsies! Bet, vai tas tā ir? Patiesība ir pavisam citāda. Izspēlējot šo vides spēli, rodas daudz pārdomu un secinājumu.

Ar savām veidotajām vides spēlēm SIA ,,ALAAS’’ regulāri apmeklē izglītības iestādes, lai novadītu izglītojošas vides nodarbības.

Tikai kopīgi sadarbojoties mēs spēsim attīstīt vides izglītību, veicināt bērnu un jauniešu iesaisti pareizā savu atkritumu apsaimniekošanā un resursu saudzēšanā.