Skriešana ir vērtīga veselībai, atkritumu vākšana ir vērtīga mūsu videi, apvienosim divus vienā!

No 2022.gada 11.aprīļa līdz 2022.gada 30.aprīlim Rēzeknes novada jaunieši aicināti piedalīties vides akcijā ,, Skrien zaļi Rēzeknes novadā’’. Akcijas dalībnieki TREŠO gadu pēc kārtas tiek aicināti izmēģināt plogingu   videi draudzīgu skriešanas veidu ar atkritumu savākšanu skriešanas laikā.

Lai nodarbotos ar “plogingu’’, nevajag daudz – skriešanas apavus, atkritumu maisu un cimdus.  Nav pareizu vai nepareizu veidu, kā nodarboties ar “plogingu’’, ja vien tu skrien, ātri ej un dari labu dabai.

Akcijas ietvaros, pēc ,,ploginga’’ , savu veikumu ( info par sevi, foto) jāpublicē sociālajos tīklos ar mirkļbirkām (hashtag) #Rezeknesnuvodajaunatne, #Alaas,#plogings un jānosūta uz e-pastiem aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv un editecep@inbox.lv

Akcijā var piedalīties jebkurš Rēzeknes novada jaunietis individuāli vai veidot komandu kopā ar savu ģimeni, draugiem, klases biedriem u.t.t.

  Trīs akcijas dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no Rēzeknes novada pašvaldības izglītības un sporta pārvaldes un trīs akcijas dalībnieki balvas no SIA “ALAAS”.

Akcijas dalībniekiem ir iespēja iegūt papildbalvu.

Kā to iegūt? Dalībniekiem ir jāiesūta radoša fotogrāfija uz e – pastiem aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv  un editecep@inbox.lv, kas atspoguļo saukli ,, ZAĻAM ZAĻA PASAULE!’’.Radošākās un interesantākās fotogrāfijas autors/i saņems pārsteiguma balvu.

Skrien ‘’ZAĻI’’ Rēzeknes novadā pats, motivē arī savus draugus!

Pilns akcijas nolikums – PLOGINGS 2022