Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā AS “Latvijas Zaļais punkts”, veikaliem “top!”, un sadarbībā ar SIA “ALAAS”, aicina piedalīties Vislatvijas “Stikla šķiratlonā”. Katram, kuram privātajā vai lauku mājā sakrājušās izmantotas un vairs nevajadzīgas stikla burkas vai pudeles, tagad ir iespēja tās bez maksas nodot savā dzīvesvietā. Visi projekta dalībnieki piedalīsies arī izlozē, kur varēs laimēt veikala “top!” dāvanu kartes.

Projekta ietvaros ikviens Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes, Viļānu, Ciblas un Kārsavas novada iedzīvotājs, neatkarīgi no dzīvesvietas, var pieteikt speciālo transportu, kurš konkrētajās dienās piebrauks un pieņems izlietoto stikla iepakojumu. Pieteikties dalībai “Stikla šķiratlonā” iedzīvotāji var līdz 5.augustam un to izdarīt ir ļoti vienkārši:

  1. Savāciet mājās visas izlietotās, vecās un nevajadzīgās burkas un pudeles.
  2. Zvaniet SIA “Eco Baltia vide” pa tālruni 26154123 vai rakstiet vēstuli uz e-pasta adresi stikls@ecobaltiavide.lv un piesakiet savu adresi “Stikla šķiratlonam”, kā arī norādiet aptuveno stikla iepakojumu apjomu un atstājiet savu kontaktinformāciju.
  3. Divos etapos – 15. un 30.augustā – speciālais transports pieteiktajās adresēs paņems stikla iepakojumu Rēzeknes pilsētā, Rēzeknes, Viļānu, Ciblas un Kārsavas novados. Tam jābūt ievietotam maisos vai kastēs un tas jānovieto apsaimniekošanas uzņēmuma darbiniekiem pieejamā vietā. Pašiem atrasties klāt savākšanas laikā nav nepieciešams, bet jānodrošina, lai darbinieki var ērti piekļūt maisiem ar iepakojumu.

Stikla taras izvešanas laikā katra pieteiktā adrese tiks automātiski reģistrēta dalībai loterijā, kuras laikā tiks izlozētas 3 veikalu “top!” dāvanas 20 eiro vērtībā. Savukārt dāvanu karti 30 eiro vērtībā saņems akcijas dalībnieks, kurš būs sašķirojis visvairāk stikla pudeļu un burku (kg).

Līdz šim Vislatvijas “Stikla šķiratlonā” jau pieteikušās 24 pašvaldības. Vairākās no tām akcija jau noslēgusies. Pašvaldībā, kurā iedzīvotāji būs sašķirojuši un nodevuši lielāko apjomu stikla, norisināsies Vislatvijas šķiratlons ar treneri Viktoriju. “Stikla šķiratlons” jau ir noslēdzies vairākos novados: Tērvetes novadā tika savākta 5,81 tonna stikla, Vecumnieku novadā – 11,31 tonna, Salaspils novadā – 2,6 tonnas, Siguldas novadā – 10,07 tonnas, Olaines novadā –  2,25 tonnas, Lielvārdes novadā – 4,66 tonnas, Babītes novadā – 2,07 tonnas, Jēkabpils novadā – 9,52 tonnas, Bauskas novadā – 4,9 tonnas un Krustpils novadā – 7,56 tonnas stikla. Tādējādi kopumā “Stikla šķiratlonā” jau ir savāktas 60,75 tonnas stikla taras.

Piedalies arī TU!