Noslēdzies SIA ,,ALAAS’’ izsludinātais konkurss PII ,, Pasaku varonis no izlietota iepakojuma’’.  Konkursa mērķis bija veicināt bērnu izpratni par iepakojumu, tā veidiem un otrreizēju  izmantošanu, pārveidojot iepakojumu radošā lietā – pasaku varonī. Par pamata materiālu radošajam darbam vajadzēja izmantojot izlietoto iepakojumu un tā detaļas. Konkursam tika iesniegti 14 radoši darbi, kurus veidoja pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi kopā ar saviem pedagogiem vai vecākiem.

Pirmo vietu konkursā un SIA ,,ALAAS’’ vides galda spēli ,,Vides cirks’’ saņem Rēzeknes novada Audriņu PII, konkursa darbs – ,,Sūklis Bobs Kvadrātbiksis’’. Darbu veidoja – sagatavošanas grupas ,,Bitītes’’ audzēknis Kirils Vorobjovs, skolotāja  Līga Asare. Apsveicam!

Pārējie konkursa dalībnieki iegūst 2. vietu un veicināšanas dāvanas.

Paldies visiem par dalību konkursā! Katrs konkursa darbs ir oriģināls, radošs, iedvesmojošs. Prieks bija saņemt informāciju, ka radošo darbu izveides un īstenošanas procesā iesaistījās ģimenes locekļi, grupas biedri, skolotāji. Paldies katram konkursa dalībniekam par atsaucību, fantāziju un pasakas tēla radīšanu!

Konkursa balvas varēs saņemt SIA ,,ALAAS’’ birojā (Zilupes iela 50), pēc 15. novembra.