Konkursa  radošais uzdevums paredzēja, ka jāizvēlas iepakojums, kurš savu pamata uzdevumu jau ir veicis, un jāatrod tam kādu citu praktisku  pielietojumu. Izvēlēto iepakojumu drīkstēja uzlabot, pārveidot vai papildināt ar nepieciešamajiem elementiem tā, lai tas spētu pilnvērtīgi veikt kādas citas, pavisam jaunas, praktiskas funkcijas. Izveidotajam priekšmetam vai lietai jābūt reālai, praktiskai, ikdienā pielietojamai.

Kopā konkursā piedalījās 43 ģimenes, izveidojot 82 konkursa darbus. Paldies visiem, kas piedalījās šajā konkursā! Ļoti daudzi konkursa dalībnieki  izvēlējas veidot  putnu barotavas, tik dažādas un ļoti vajadzīgas. Daži izvēlējās pārveidot stikla iepakojumu, radot no tā vāzes, dekoratīvus trauciņus. Daudzi ar saviem konkursa darbiem parādīja, ka tiešām ir ,,zaļi’’ savos ikdienas paradumos.

ALAAS žūrija izvērtēja visus iesūtītos darbus un izvēlējās 3 praktiskākos, interesantākos un radošākos konkursa darbus, šo darbu autoriem tiks pasniegta ALAAS balva  – vides galda spēle ,,Vides cirks’’. Pie balvas tiks Šulbergu ģimene, par praktisko slotu no PET pudelēm. Osipovu ģimene, par pufu no tetrapakām. Šutku ģimene, par tamborēto konfekšu trauku un ,,Tip – tap’’ tepiķīti no plastmasas maisiņiem. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, dāvanas tiks pasniegtas pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas valstī.

Taupīsim dabas resursus, atbalstīsim videi draudzīgu dzīvesveidu un rīcību!