SIA ,,ALAAS’’ no 5.oktobra līdz 5.novembrim organizēja foto konkursu ,,Mans zaļais solis Latvijai’’, ar mērķi veicināt videi draudzīgu un ,,zaļu’’ dzīvesveidu, piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi.

Konkursam iesniegti 37 darbi, kuros radīti foto attēli par šo tēmu. Katram no mums zaļais solis ir savādāks – kāds šķiro atkritumus, kāds labiekārto apkārni, kāds atbildīgi iepērkas, kāds talko,  bet kāds pārvietojas ar velosipēdu vai iet kājām. Šie visi ,,zaļie soļi’’ ir ļoti svarīgi un labi.

Izvērtēt konkursa darbus nebija vienkārši. Konkursam iesniegtie darbi tika vērtēti atbilstoši nolikumā norādītajiem kritērijiem un 16 darbi tika izvirzīti otrās atlases kārtai. Visi otrās kārtas darbi bija vienlīdz labi, tāpēc konkursa uzvarētāji tika noteikti izlozes kārtībā. Pirmo vietu ieguva Aleksis no Kaunatas  pagasta, otro vietu Artis no Rēzeknes, trešo vietu Dāvis no Rēzeknes. Ar konkursa uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Paldies visiem par dalību konkursā. Lai jūsu katra ,,zaļais solis’’ iedvesmo un motivē līdzcilvēkus.

Rīkosimies ,,zaļi’’, videi draudzīgi, pamudināsim arī citus to darīt!  Ik katrs no mums var palīdzēt mūsu Latvijai  kļūt tīrākai un zaļākai.