22.oktobrī noslēdzās SIA,,ALAAS’’ izsludinātais konkurss PII      ,,KONTEINERĪTIS BATERIJĀM  – PA ROKAI!’’

Konkursa dalībnieku uzdevums bija izveidot konteinerīti izlietotajām baterijām, par pamata materiālu izmantojot izlietotu iepakojumu un tā detaļas.

Konkursam tika iesniegti 49 darbi, kurus izveidoja pirmsskolas vecuma bērni kopā ar saviem skolotājiem, vecākiem vai citiem ģimenes locekļiem. Konteinerīši ir skaisti, oriģināli, ļoti interesanti, bet pats galvenais praktiski.

 

Konkursa darbi tika izvērtēti atbilstoši nolikumā norādītajiem kritērijiem. Pirmo  vietu ieguva 15 darbi, ko ir veidojuši 50 bērni. Otrā vieta tika piešķirta 22 darbiem, tos veidojuši 60 bērni. Trešā vieta ir 12 darbiem, tos darinājuši 35 bērni.

Konkursa apbalvošanas pasākums notiks 5.novembrī, plkst. 10.30  ARPC ,,Zeimuļs’’ zālē. Tiks pasniegtas pateicības izglītības iestādēm, kas piedalījās pasākumā, balviņas konkursantiem!

Apbalvošanas pasākumā piedalīsies, par vides jautājumiem izglītos  un balvas konkursantiem pasniegs arī SIA ,,ALAAS’’ sadarbības partneri – Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālā administrācija un AS ,,Eco Point’’.

Atcerēsimies, ka baterijas satur videi un cilvēku veselībai bīstamas vielas, tāpēc tās ir atbilstoši jāuzglabā, un pēc izlietošanas tās nedrīkst izmest kopā ar sadzīves atkritumiem. Mācīsim to saviem bērniem, darīsim to paši. Mēs dzīvojam brīnišķīgi skaistā zemē – Latvijā! Apliecināsim to ar mūsu darbiem un attieksmi pret Latvijas vidi katru dienu!