Ir noslēdzies SIA ,,ALAAS’’ konkurss PII, kura mērķis bija ar radošu pieeju veicināt izpratni par nevajadzīga iepakojuma pārveides iespējām, radot  priekšmetu vai lietu, kas ir  reāla, praktiski pielietojama ikdienas dzīvē.

Konkursa nolikums paredzēja, ka šo iepakojuma pārveidi  bērni veic kopā grupiņā ar saviem skolotājiem. Vismaz 70% no radošā darba izejmateriāliem bija jābūt izlietotajam iepakojumam. Iepakojumu drīkstēja uzlabot, pārveidot vai papildināt ar nepieciešamajiem elementiem, lai izveidotais priekšmets vai lieta būtu reāla, praktiska, ikdienā pielietojama ilgtermiņā.

Konkursam tika iesūtīts 61 radošs darbs. Paldies par atsaucību! Bērni kopā ar saviem skolotājiem vai vecākiem ir izveidojuši puķu podus, konfekšu traukus, trauku komplektus, šaufeles, zīmuļu turētājus, mūzikas instrumentus, putnu barotavas, vāzes, krājkases, maskas, rakstāmlietu turētājus u.t.t.

SIA ,,ALAAS’’ žūrija rūpīgi izvērtēja konkursam iesūtītos darbus, ņemot vērā konkursa kritērijus – atbilstību tēmai un nolikumam, izveidotā darba oriģinalitāti un praktiskumu.

SIA ,,ALAAS’’ balviņas saņems :

  1. Rēzeknes valsts pilsētas PII “Namiņš’’

grupiņa ,,Vāverīte’’    (Skolotājas: Anastasija Jupatova Agnese Vugule , skolotāja palīgs Līga Vasiļjeva).

Konkursa darbs – ,,Zīmuļu turētājs’’.

 

  1. Rēzeknes valsts pilsētas PII ,,Namiņš’’, vidēja grupiņa ,,Saulīte’’ (skolotāja Natāliju Eglīti).

Konkursa darbs – ,,Zīmuļu organizētājs’’.

 

  1. Istras pagasta pirmsskolas izglītības iestādes
    grupiņa 5 – 6 gadi (skolotāja – Jeļena Krasanova)
    Konkursa darbs – ,,Putnu barotavas’’.

 

Lai jūsu izveidotās lietas kalpo jums ilgi. Radiet vēl klāt citas! Ne vienmēr atkritumi ir tikai atkritumi! Piedomājot un atrodot jaunu pielietojumu šķietami nederīgām lietām, var ne tikai samazināt radīto atkritumu daudzumu, bet arī ietaupīt resursus un radīt sev ko patiešām vajadzīgu.