Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir īpašs un skaists. Tas saistās ar ģimeni, mīlestību, vērtīgu kopā būšanu. Svarīgi svētkiem gatavoties kopā. Piemēram, kopīga Ziemassvētku rotājumu veidošana satuvina un rada patiesu svētku izjūtu.

SIA ,,ALAAS’’  no 24. novembra līdz 14.decembrim izsludina konkursu ALAAS darbības reģiona ģimenēm – ,,Rotājumi Ziemassvētkiem no izlietota iepakojuma’’. Šis konkurss aicina ģimeni kopā radīt unikālus, neatkārtojamus Ziemassvētku rotājumus, par pamatu izmantojot dažādus izlietotus iepakojuma materiālus. Šādu rotājumu veidošana ļauj izmantot iepakojumu vēlreiz, radot no tā praktiskas, oriģinālas lietas. Darba izpildīšanas tehnika un izmēri nav ierobežoti.

Konkursa norise – konkursa dalībniekiem (ģimenei) ir jāizveido rotājums/i Ziemassvētkiem, jānofotografē to/ tos, jāiesūta uz e – pastu editecep@inbox.lv , jānorāda kontaktpersonu, dzīvesvietu un tālruni. Klāt pie foto jāpievieno īsu aprakstu par izveidoto rotājumu un Ziemassvētku novēlējumu!

Radošos darbus vērtēs SIA ,,ALAAS’’ izveidota žūrijas komisija. Žūrija oriģinālākajiem un mākslinieciski interesantākajiem darbiem piešķirs  ALAAS pārsteiguma balvas.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 18. decembrī.

Konkursa NOLIKUMS – ROTAAJUMI ZIEMASSVEETKIEM.