Arvien vairāk jauniešu izrāda interesi par vides jautājumiem. Būt dabai draudzīgam, atbildīgam, īstenot zaļu dzīvesveidu ir pareizi un kļūst arvien populārāk. Palielinās jauniešu skaits, kuri cenšas dzīvot videi draudzīgi un meklē veidus, kā zaļus paradumus ieviest savā ikdienā, popularizē tos, motivē arī līdzcilvēkus piedomāt pie sava dzīvesveida. Tieši jauniešus redzam kā vienus no aktīvākajiem dabas aizstāvjiem un zaļā dzīvesveida īstenotājiem. Jauniešiem noteikti ir risinājumi un idejas, lai pasauli ap mums padarītu dabai draudzīgāku un zaļāku.

Konkursa EKO IEDVESMOTĀJS – 2023’’ mērķis – iepazīt un popularizēt jauniešus ( 13 – 25 gadi),  kas iedvesmo līdzcilvēkus zaļām rīcībām un dzīvesveidam ALAAS darbības reģionā.

 

Dalībai konkursā konkursantu piesaka jebkura fiziska persona. Piesakot konkursantu, jāiesniedz pieteikuma veidlapa, kas līdz 2023.gada 10.martam jānogādā uz adresi  – Zilupes iela 50, Rēzekne, LV- 4601, vai jāiemet SIA “ALAAS’’ biroja (Zilupes iela 50, Rēzekne) pastkastītē, rakstisks apraksts brīvā formā par konkursanta ,,zaļo’’ darbību  un darbības vizualizācija ( 1 – 3 foto), kas līdz 2023.gada 10.martam jāiesūta elektroniski uz e – pastu editecep@inbox.lv.

Konkursa pirmajā kārtā konkursa vērtēšanas komisija izskatīs iesniegtos pieteikumus, sazināsies ar dalībniekiem, vienosies par dalību konkursa otrajā kārtā. Konkursa otrajā kārtā konkursantiem tiks piedāvāti radoši uzdevums, pēc kura veikšanas tiks noteikts konkursa uzvarētājs.

Konkursa uzvarētājs saņems SIA ,,ALAAS’’ piemiņas balvas un nomināciju EKO IEDVESMOTĀJS – 2023’’, kas tiks pasniegta apbalvošanas pasākumā, kas tiks organizēts 2023.gada pavasarī (datums un vieta tiks precizēti).

SIA ,,ALAAS’’ piemiņas balvas saņems arī tie cilvēki, kas būs ieteikuši dalībniekus konkursam.

PILNS KONKURSA NOLIKUMS –NOLIKUMS – EKO iedvesmotājs

PIETEIKUMA VEIDLAPA – PIETEIKUMA VEIDLAPA