Arvien vairāk cilvēku mūsdienās saprot, cik svarīgi ir ievērot ,,zaļu’’ dzīvesveidu, lai pasargātu apkārtējo vidi. Zaļš dzīvesveids nozīmē, ka domājam, kādas izvēles savā ikdienā veicam. Dabai draudzīgāks dzīvesveids ne tikai liks justies labāk, bet arī  palīdzēs ietaupīt, samazināt nevajadzīgo lietu skaitu plauktos un uzlabot vidi sev apkārt.

SIA ,,ALAAS’’ no 1.jūnija līdz 1.augustam izsludina foto konkursu ,,ZAĻĀ RĪCĪBA VASARĀ’’, kura mērķis ir veicināt videi draudzīgu un ,,zaļu’’ dzīvesveidu, parādot to pārējiem.

1.– 3. vietas ieguvēji balvā varēs iegūt vienu ( pēc izvēles) ALAAS vides galda spēli.

Dalībnieki –  SIA ,,ALAAS’’ darbības reģiona iedzīvotāji.

Konkursa uzdevums :

  1. Konkursa dalībnieki tiek aicināti izmantot savu fotoaparātu vai mobilo tālruni ar fotokameru un iemūžināt savu ,,zaļo rīcību’’ šajā vasarā.
  2. Konkursants var piedalīties konkursā vienu reizi ar vienu fotogrāfiju.
  3. Katrs konkursa dalībnieks vienu savu foto elektroniski, ar norādi ,,Zaļā rīcība vasarā’’, iesūta uz e – pastu editecep@inbox.lv un norāda vārdu,  apdzīvotās vietas nosaukumu (pilsētu vai novadu, ciemu)  un tālruni.
  4. Klāt pie foto pievieno ,,zaļās rīcības’’ aprakstu līdz 30 vārdiem.
  5. Fotogrāfija ir konkursa dalībnieka autor darbs.

Pilns konkursa nolikums – Nolikums_foto konkurss_zaļa rīcība vasarā_ 01.06.2023.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 10.augustā un publicēti uzņēmuma mājas lapā www.alaas.lv. Ar konkursa uzvarētājiem sazināsimies arī personīgi.