Arvien vairāk cilvēku mūsdienās saprot, cik svarīgi ir ievērot ,,zaļu’’ dzīvesveidu, lai pasargātu apkārtējo vidi. Pirmais pamata nosacījums ,,zaļam’’ dzīvesveidam ir centieni atstāt pēc iespējas mazāku ekoloģisko pēdu. Ekoloģiskā pēda ir dažādu procesu negatīvo ietekmju kopums, ko katrs cilvēks atstāj uz šīs planētas. Ekoloģiskā pēda ir ikkatram no mums, taču tās lielums var būt pat ļoti atšķirīgs, to iespējams samazināt, piedomājot pie sava dzīvesveida un dažādiem ikdienas paradumiem. Katrs no mums var spert savu ,,zaļo soli’’, lai vecinātu kaut nelielas izmaiņas, bet ja šo soļu būs daudz, tad pārmaiņas būs lielākas.

SIA ,,ALAAS’’ no 5.oktobra līdz 5.novembrim izsludina foto konkursu ,,Mans zaļais solis Latvijai’’, ar mērķi veicināt videi draudzīgu un ,,zaļu’’ dzīvesveidu, piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi.

Dalībnieki –  SIA ,,ALAAS’’ darbības reģiona iedzīvotāji.

Konkursa uzdevums – izmantojot katram pieejamās fotografēšanas iespējas, radīt foto attēlu par konkursa tēmu – ,,Mans zaļais solis Latvijai’’.

Konkursants var piedalīties konkursā  vienu reizi ar vienu fotogrāfiju, konkursa dalībnieks vienu savu foto elektroniski, ar norādi ZALAIS SOLIS, iesūta uz e – pastu editecep@inbox.lv  un norāda vārdu, uzvārdu, vecumu, dzīvesvietu un tālruni, klāt pie foto pievieno ,,zaļā soļa’’ aprakstu līdz 30 vārdiem.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 12.novembrī un publicēti uzņēmuma mājas lapā www.alaas.lv.

Pirmās vietas ieguvējs balvā iegūs SIA ,,ALAAS’’ vides galda spēli  ,,Vides cirks’’. Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ,,zaļas’’ balvas no SIA ,,ALAAS’’.

Domāsim un rīkosimies ,,zaļi’’, videi draudzīgi, iedvesmosim arī citus to darīt!  Ik katrs no mums var palīdzēt mūsu Latvijai un planētai Zeme kļūt zaļākai.