Uzsākot jauno gadu, SIA ,,ALAAS’’ aicina iedzīvotājus turpināt rīkoties videi draudzīgi. Tāpēc no 10.janvāra līdz 10. martam iedzīvotāji aicināti iesaistīties  akcijā ,, Nolietotās elektropreces uz šķirošanas laukumu!’’.

Nolietotā elektrotehnika ir vērtīga otrreizējā izejviela jaunu preču ražošanai. Jāatceras, ka nolietotās elektriskās un elektroniskās iekārtas satur arī cilvēkiem un dabai kaitīgas vielas, tāpēc tās nedrīkst nonākt apkārtējā vidē. Visas Latvijā nopērkamās elektropreces tiek marķētas ar īpašu simbolu – pārsvītrotu konteineru, simbols norāda, ka šo preci nedrīkst izmest kopā ar sadzīves atkritumiem.

Veco, nolietoto elektropreču ceļš uz pārstrādi sākas atkritumu šķirošanas laukumā. Tāpēc akcijas laikā uz kādu no laukumiem neizjauktā veidā jāatnes/jāatved nolietotās elektropreces – televizori, ledusskapji, veļas mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radio aparāti, mūzikas centri, magnetolas, putekļu sūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji u.t.t.

Laukuma pārzinis piedāvās aizpildīt akcijas dalībnieku ,,kartiņu’’. Visi akcijas dalībnieki piedalīsies izlozē par 3 balvām no SIA ,,ALAAS’’. Balvās – SIA ,,ALAAS’’ galda vides spēle ,,100 jautājumi par atkritumiem!’’.

Akcijas vietas:

  • atkritumu šķirošanas laukums Rīgas ielā 21 B, Rēzeknē;
  • atkritumu šķirošanas laukums sadzīves atkritumu poligonā „Križevņiki”.

Akcijas uzvarētāji tiks izlozēti. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, lai apsveiktu un kopīgi uzspēlētu spēli!