No 1.marta līdz 30. aprīlim SIA ,,ALAAS’’ aicina iedzīvotājus iesaistīties  akcijā ,, Nolietotās elektropreces uz šķirošanas laukumu!’’.

Akcijas vietas:

  • atkritumu šķirošanas laukums Rīgas ielā 21 B, Rēzeknē;
  • atkritumu šķirošanas laukums sadzīves atkritumu poligonā „Križevņiki”.

Visas Latvijā nopērkamās elektropreces tiek marķētas ar īpašu simbolu – pārsvītrotu konteineru. Simbols norāda, ka šo preci nedrīkst izmest kopā ar sadzīves atkritumiem, jo tās satur  kaitīgas vielas, kas apdraud apkārtējo vidi un cilvēku veselību.

Akcijas laikā uz kādu no laukumiem neizjauktā veidā jāatnes/jāatved nolietotās elektropreces – televizori, ledusskapji, veļas mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radio aparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļu sūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji u.t.t.

Laukuma pārzinis piedāvās aizpildīt akcijas dalībnieku ,,kartiņu’’. Visi akcijas dalībnieki piedalīsies izlozē par 3 balvām no SIA ,,ALAAS’’. Balvās – jaunā SIA ,,ALAAS’’ galda vides spēle ,,100 jautājumi par atkritumiem!’’.

Akcijas uzvarētāji tiks izlozēti. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, lai apsveiktu un kopīgi uzspēlētu spēli!

Atbrīvojies no nolietotās elektrotehnikas pareizi – nodot to otrreizējai pārstrādei, lai veicinātu resursu un vides saudzēšanu!