24.aprīlī, trešo gadu pēc kārtas, SIA ,,ALAAS’’ sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas Domi, organizēja  skrējienu jauniešiem   ,,Atkritumiem pa pēdām!’’.

18 jauniešu komandas no visa SIA ALAAS darbības reģiona, piedalījās 2 stundu skrējienā, kura laikā orientējās Rēzeknes pilsētas teritorijā – pēc īpašas ORIENTĒŠANĀS LAPAS norādēm meklēja 4 kontrolpunktus, kontrolpunktos rakstiski atbildēja uz  jautājumiem  par atkritumiem, atkritumu vēsturi, pārstrādei izmantojamajiem atkritumiem, atkritumu šķirošanu. Atbildot uz jautājumiem, drīkstēja izmantot līdzcilvēku palīdzību, kā arī internetu, jo mūsdienās ir jāprot ātri atrast nepieciešamo informāciju!

Bija arī īpašs uzdevums – visai komandai jānofotografējas Rīgas ielas atkritumu šķirošanas laukumā pie informatīvā paziņojuma! Šajā paziņojumā ir informācija par to, kas tiek pieņemts laukumā.

1.vietu skrējienā ieguva Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda ,,Konfetkas’’, 2. vietu – Rēzeknes 5. vidusskolas komanda ,,Rainis’’, 3. vietu – Kārsavas vidusskolas 11. a klases komanda ,,Fiksiki’’.

Paldies visām komandām par dalību skrējienā! Jaunieši  ieskandināja Lielās Talkas nedēļu Rēzeknē, sestdien 28.aprīlī tiksimies Lielajā  talkā!